Ostatnie opinie dla kategorii Piłka ręczna

Często zadawane pytania

Ile trwa mecz piłki ręcznej?

Typowy mecz piłki ręcznej składa się z dwóch połów, każda trwająca 30 minut. Pomiędzy połowami jest przerwa, zwykle 10-15 minut. Czas gry może ulec przedłużeniu w przypadku remisu w meczach pucharowych, gdzie rozgrywa się dodatkowe dogrywki.

Ile osób liczy drużyna piłki ręcznej?

Standardowa drużyna piłki ręcznej na boisku składa się z 7 graczy – 6 zawodników polowych i 1 bramkarza. Dodatkowo, na ławce rezerwowych może znajdować się zazwyczaj od 5 do 7 zawodników, którzy mogą być wprowadzeni do gry w dowolnym momencie.

Jakie akcesoria do piłki ręcznej?

Podstawowe akcesoria do gry w piłkę ręczną to: piłka ręczna, odpowiednie obuwie (buty halowe), odzież sportowa (krótkie spodenki i koszulka), ochraniacze na kolana i łokcie, a także bandaże lub taśmy do zabezpieczania stawów. W naszym sklepie oferujemy szeroką gamę tych produktów, dostosowanych do różnych poziomów zaawansowania i preferencji.